Çalışma Saatleri - 09:00-18:00

Lifting Eğitimi

Lifting Eğitimi

Sertifikalı Lifting eğitimi alıp profesyonel bir uzman olabilir, bu gibi bir çok iş kolunda profesyonel olarak çalışabilir ve meslek sahibi olabilirsiniz.

Tanım: Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Eğitim programına katılan kişi bu konuda yetkinlik kazanarak kendi başına uygulama yapabilecek eğitime sahip olur.

Programın Amacı: Bu nitelikli kişileri donanımlı bir biçimde yetiştirmektir.

Eğitim süresi kaç saat sürüyor?

Teori ve Pratik Toplam: 8 saattir ve 1 canlı model üzerinde uygulama yapılır. mezun olma ve öğrenme garantilidir.

Eğitim konuları nelerdir?

Göz yapısı, Kirpik yapısı, Ürün sıralaması, Pratik uygulamalar.

İş imkanları nelerdir, bu eğitimden sonra nerede çalışabiliriz?

Serbest çalışma, Güzellik salonları, Kuaför salonları, Estetik merkezleri, Sinema setleri, Dizi setleri, Tiyatro salonları, Kamu kurum ve kuruluşları içerisindeki güzellik salonları vb. yerlerde çalışabilirler.

Eğitimden sonra hangi belgeleri alacağım?

Sertifika öğretim programı sürecinde bireylerin tamamladığı eğitimin tümü ve kazandıkları yeterlilikler belgelendirilir. Öğretim programının sonunda mesleğin yeterliliklerini kazanan bireylerin aldığı belgeler mevzuat doğrultusunda sertifikada değerlendirilir. Mesleğin seviyesine ve yeterliliklerine sahip olan bireyler sertifika almaya hak kazanır ve ilgili iş yerlerinde çalışabilirler.

Eğitim programından ayrılma veya meslek değiştirme yapabilir miyim?

Öğretim programından ayrılan bireyin kazandığı yeterlikler belgelendirilerek istendiğinde diğer sertifika programlarında değerlendirilir. Bireyler gelecekte meslek değiştirmek isterse, kazandığı yeterlilikler değerlendirilir. Mesleki eğitimini bitirmek üzere olan birey; zorunlu dersleri tamamlayarak alandaki diğer meslekler arasında geçiş yapabilir.

Lifting Eğitimine Kayıt Olmak İçin

Kursa kaydolmak için alttaki formu doldurabilirsin, seni en kısa sürede arayacağız!